Facebook

O webu

Úvodní strana O webu


Internetová agentura a grafické studio MakeArt.cz

Vyrobilo, provozuje a © copyright 2010 vlastní MakeArt.cz | www.makeart.cz

Ochranné známky

Ochranné známky uvedené nebo zobrazené na tomto webu jsou registrovanými i neregistrovanými ochrannými známkami jejich právoplatných vlastníků.

Copyright

Kopírování obsahu je přísně zakázáno podle zákona č. 121/2000 sb. o právu autorském a jeho porušení bude trestáno dle platných zákonů ČR.


O nás

Internetová agentura MakeArt.cz pro Vás již několik let vytváří profesionální internetové stránky a obchody, které Vám umožňují se důstojně prezentovat a obchodovat v širokém prostředí internetu a to především snadno a rychle pomocí propracovaného redakčního systému. Našim klientům nabízíme opravdu komplexní řešení od zaregistrování domény, správy webhostingu, optimalizace pro vyhledávače, přes vedení reklamních kampaní a marketingu, včetně přípravy tištěné i elektronické reklamy od bannerů, pdf katalogů až po tištěné letáky či venkovní reklamy velkých formátů.  Dále nabízíme díky technice Nikon profesionální fotografování Vás nebo produktových podkladů pro Vaše prezentace do digitální fotografie s velmi vysokým rozlišením. Tým internetové agentury MakeArt.cz je Vám neustále k dispozici a kontaktovat nás můžete kdykoliv a to včetně víkendů i svátků.

Novinky