Facebook

Firemní internetové portfolio B-effective.cz

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody B-effective.cz


Internetové portfolio pro společnost Playtime Consulting s.r.o.Každý si zaslouží individuální péči

Díky vítězství v tendru připlul do MakeArtu další zajímavý projekt s možností nahlédnout do neméně zajímavého oboru personálního marketingu.

Právě v duchu individuálního přístupu k zákazníkovi zpracovali plavčíci v MakeArt.cz pro společnost PLAYTIME CONSULTING s.r.o. webové portfolio s nabídkou vzdělávání z oblasti osobní produktivity a marketingu. Obsah portfolia b-effective.cz stojí na třech oddělených pilířích, jejichž výběr závisí na volbě samotného návštěvníka. Každý si tak může v závislosti na velké či malé firmě, potažmo jednotlivci, upravit hned v úvodu informace zaměřené jeho konkrétním potřebám.


Řídit větší i menší firmu vyžaduje kuráž

Portfoliu jsme vdechli i možnost objednat se na speciálně zaměřené školení. K těmto účelům je součástí detailu každého školení registrační formulář. Proškolení klienti mohou navíc využít sekce podpora, která po zadání získaného hesla zobrazí podrobné informace daného tématu.


Od logotypu, přes web až po firemní razítko

Součástí projektu pro PLAYTIME CONSULTING s.r.o byl návrh komplexní vizuální charakteristiky společnosti užívané pro veškeré komunikační výstupy.


Další poskytované služby

  • Grafický zpracování firemního logotypu
  • Analýza a návrh webového projektu
  • Informační architektura
  • Registrace domény a vedení webhostingu
  • Řízení projektu a koordinace prací
  • Grafický návrh vizuálního stylu společnosti


Chcete více informací? Voláme zdarma.

Chcete vytvořit profesionální internetový obchod na míru, firemní stránky, osobní portfolio nebo navrhnout reklamní tiskoviny a máte řadu otázek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a navrhneme vhodná řešení.Kam dále?