Co umíme

V malém týmu tvoříme velké projekty, které plní cíle a vytrvale posilují vztah s vašimi zákazníky.

E-shopy a weby

Ať jde o e-shop na míru, firemní portfolio nebo unikátní aplikaci, vždy nás baví, pokud projekt tvoříme od začátku až do konce. Od analýzy, obsahu, designu, kódu, přes implementaci administračního systému až po marketing a následný rozvoj.

ikona
1

Kvalitní zadání je prvním krokem na cestě k úspěchu

Sestavíme zadání a definujeme správné cíle včetně záměrů projektu. Případně osvětlíme cestu pro bezpečný přechod ze stávajícího na naše efektivní řešení, pokud web již máte.

2

Obsah je král

Napíšeme silný příběh pro zákazníky i vyhledávače, nakreslíme ilustrace a vyfotíme vaše produkty.

3

Na prvním dojmu záleží

Nadesignujeme vizuálně atraktivní prostředí, kam se budou zákazníci rádi vracet. Přes všechen UX a UI design se soustředíme především na přehlednost a rychlou cestu návštěvníka k cíli.

Výsledný grafický návrh prezentujeme s konkrétním obsahem v rozvržení pro mobil a desktop, kde si prohlédnete průchod celým web.

4

Kód s velkým srdcem

Rozhýbeme design tak, aby si s ním rozuměly obrazovky všech zařízení od monitorů počítačů po displeje chytrých telefonů.

5

Robustní administrační systém (CMS)

Implementujeme administrační systém na naší vlastní platformě, ve které pro vás bude správa obsahu radost.

Už žádná omezení levného "krabicového" řešení. Vyspělé jádro Nette nám umožňuje plynule rozšiřovat a modernizovat funkce na míru s tím, jak rostou vaše nároky. Rozsáhlé e-shopy i malé weby a vnitropodnikové intranety v něm spravují významné české i globální společnosti.

Pravidelnými aktualizacemi zajišťujeme efektivní provoz projektu a optimalizujeme bezpečnostní standardy.

Reklamní design

Připravíme nepřehlédnutelné bannery pro PPC kampaně a sociální sítě, newslettery, prostě všechno, co není na papíře.

ikona

Produktové fotografie

Blýskneme na vaše produkty a upravíme je pro okamžité publikování v e-shopu nebo katalogu. Jedna povedená fotografie řekne víc než tisíc slov.

ikona

Tiskoviny

Navrhujeme propagační katalogy, brožury, plakáty i vizitky nebo třeba informační značení. Pokud máte vizuální identitu od nás, tak máme z čeho vycházet.

ikona

Obalový design

Oblékáme produkty slušivými etiketami, sáčky a krabičkami, které poutají pozornost a zákazník je musí mít jak v košíku, tak na fotce svého Instagramu.

ikona

Copywriting

Pár slovy dokážeme říci hodně. Píšeme texty se silným příběhem, které přesvědčí argumenty a baví je číst i vyhledávače Googla a Seznama.

ikona

Webhosting

Garantujeme e-shopům stabilní výkon, dostupnost a zákazníkům bezpečně uložená data na našich vlastních zálohovaných serverech v Brně.

ikona