Facebook

Internetový obchod se značkovými hodinkami

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Bravo-hodinky.cz


Internetový obchod se značkovými hodinkami, hodinami a budíky.6 500 značkových hodinek, hodin a budíků na jednom místě? Ano!

Široká nabídka hodinek od světově uznávaných výrobců, umožňující výběr i těm nejnáročnějším zákazníkům, očekávajících současný atraktivní vzhled hodinek, mezi nimiž najdete hodinky Festina, Casio, Citizen a další.


Funkce e-shopu myslící na zákazníka

Internetovému obchodu Bravo hodinky nadělili plavčíci z MakeArt.cz především jednoduchý systém nákupu s graficky příjemným rozhraním i pro majitele chytrých telefonů a tabletů. Desítky hodin ve znamení prototypů a konzultací s klientem dnes jistě ocení všichni návštěvníci, kteří hledají obchod, ve kterém velmi rychle vyhledají „své“ hodinky.


Filtrování produktů do posledního šroubku

Srdcem obchodu je unikátní filtr parametrů umožňující specifikovat výběr hodinek až do posledního detailu. Zvolené parametry se zároveň automaticky umisťují nad výpis vyfiltrovaných položek, přičemž je můžete pouhým kliknutím na křížek opět od-vybrat z výběru bez nutnosti procházet celý levý strom od shora dolů. Pokud určitou skupinu parametrů filtru nevyužijete, můžete ji kliknutím na daný název jednoduše skrýt. Zákazníkům orientovaným na určitou značku hodinek nabídne malý grafický rozcestník v úvodní sekci obchodu možnost zobrazit produkty od zvolené značky pouhým kliknutím na příslušné logo. Stejnou funkci naleznete i v detailním popisu produktu.


Na maličkostech záleží

Ostrými liniemi a použitým písmem provázející celé prostřední obchodu chceme v návštěvníkovi vyvolat technický dojem, který je pro hodinky coby symbol dochvilnosti jistě vhodný. Kombinací stříbrných a purpurových odstínů podporujeme přehlednou orientaci během nakupování.


Tam, kde Vám nic neunikne

Veškeré produkty se do obchodu pravidelně importují za pomoci XML feedu přímo od distributorů, čímž je bezpečně zajištěna skladová dostupnost a aktuálnost nabízeného zboží. Bez přičinění majitele se do obchodu zároveň sami nahrají veškeré fotografie, popisky, parametry, ceny produktů apod., což do velké míry usnadnilo vypuštění obchodu s takto rozsáhlým sortimentem na český trh.


Další poskytované služby


Chcete více informací? Voláme zdarma.

Chcete vytvořit profesionální internetový obchod na míru, firemní stránky, osobní portfolio nebo navrhnout reklamní tiskoviny a máte řadu otázek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a navrhneme vhodná řešení.Kam dále?