Facebook

Formule Student VUT Brno

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Formule Student


Internetové portfolio Formule Student, Fakulty strojního inženýrství, VUT BrnoNa přelomu roku 2013 zahajujeme spolupráci s Vysokým učením technickým v Brně na přípravě nového internetového portfolia pro závodní tým Tu Brno Racing k propagaci a představení stěžejního projektu Fakulty strojního inženýrství – Formula Student (SAE), VUT FSI Brno.


O projektu Formule Student (SAE)

Formule Student patří v Evropě mezi nejvýznamnější vzdělávací motor-sport soutěže. Myšlenka společných závodů univerzit vznikla již v roce 1981 v USA, odkud se pro svůj úspěch rozšířila i do zemí Evropy. S podporou průmyslu je úkolem každého týmu složeného z budoucích inženýrů sehnat si veškeré prostředky pro stavbu jednomístného závodního speciálu. Na bezpodmínečné dodržení pravidel dohlíží renomovaní inženýři, jejichž patronem je konstruktér a dnes již bývalý šéf týmu F1 Mercedes – Ross Brawn. Z tří set týmů vyhrají jen ti, kteří získají nejvíce bodů z dynamických, technických a statických disciplín, mezi něž spadá i kvalita prezentování samotného projektu.Cílem portfolia TuBrnoRacing

Pro dosažení maximálně použitelné prezentace se zajímavou funkcionalitou se rozhodli plavčíci z MakeArt.cz vdechnout do projektu responzivní design, který se bezpečně přizpůsobí každému zařízení od monitoru s FULL HD rozlišením, až po chytré telefony a tablety.


Světlé, tmavé, české i anglické?

Prostředí lze pouhým kliknutím na ikonu bílého či černého čtverečku v hlavičce přepnout do světlého nebo tmavého vzhledu. Nezbytnou součástí realizace je i striktně oddělený interface v anglickém a českém jazyce.


Hltáme obsah plnými doušky

Díky netradičně zpracované fotogalerii s jednoduchou navigací si jednotlivé snímky vychutnáte v opravdu velkém rozlišení. V interaktivní garáži pak naleznete přístup k dalším podrobnostem.


Další poskytované služby

  • analýza a návrh webového projektu
  • informační architektura
  • webhosting, provoz a servis
  • řízení projektu, koordinace prací


Chcete více informací? Voláme zdarma.

Chcete vytvořit profesionální internetový obchod na míru, firemní stránky, osobní portfolio nebo navrhnout reklamní tiskoviny a máte řadu otázek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a navrhneme vhodná řešení.Kam dále?