Facebook

Internetový obchod RotaSport

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody RotaSport.cz


Internetový obchod RotaSport.czVýsledek:

Představujeme Vám referenci internetového obchodu s jízdními koly a cyklo doplňky RotaSport.cz. Design jsme navrhovali s důrazem na intuitivnost a vizuální čistotu. Příjemně světlými odstíny s jasně zbarvenými navigačními prvky vnášíme do prostředí obchodu jasnost a srozumitelnost nákupního procesu pro všechny věkové skupiny návštěvníků. Z užitečných funkcí nelze opomenout volitelně nastavitelné doplňky, které lze libovolně generovat a přikládat k dané skupině produktů. V praxi Vám funkce nabídne například k jízdnímu kolu cyklo doplňky či příbuzná jízdní kola v podobné cenové relaci.

Export veškerých položek obchodu na zbožové servery Heureka.cz, Zbozi.cz a Google Nákupy dle aktuální specifikace XML souboru je naprostou samozřejmostí. Pro zvýšení důvěryhodnosti obchodu je nákupní systém spárován se službou Heuréka – Ověřeno zákazníky, která do 7 dnů po dokončení objednávky generuje na e-mail zákazníka formulář o spokojenosti s nákupem.

Nezapomněli jsme ani na stálé zákazníky, kdy po přihlášení dojde u zboží označeného ikonou slevového systému k okamžité změně ceny. Věrnostní program je samostatně řízen na základě obratové skupiny, tedy čím více nakupujete, tím více u následujících objednávek šetříte.

Zamysleli jsme se také nad pozicí obchodu v nejpoužívanějších vyhledávačích a připravili pro klienta první kroky SEO optimalizace, jejíž výsledky v reálném čase vyhodnocujeme nástroji Google Analytics. Pro firmu RotaSport jsme zároveň zpracovali veškerou korporátní identitu a v rámci dlouhodobé spolupráce zavádíme v následujících dnech importy zboží od distributorů. Věříme, že se nám podařilo vytvořit další atraktivní internetový obchod se silným podílem na českém trhu.


Zpracování dárkových poukazů


Odkaz na portál: www.rotasport.cz


Kam dále?