Facebook

Kalifornie – Laguna Beach

Úvodní strana BLOG Kalifornie u Vás doma?! Kalifornie – Laguna Beach17. srpna 2011

Kalifornie – Laguna Beach

Poslední týden v USA jsem trávil v LA a jeho okolí. Nemohl jsem se tedy nevydat na jednu z nejslavnějších pláží v Kalifornii a to Laguna Beach. Pláž se nachází jižně od Anaheimu a cesta nám zabrala něco málo přes půl hodiny. Měli jsme štěstí, protože dálnice byla celkem prázdná a dalo se projíždět hodně rychle.

Město Laguna Beach

Pláž Laguna Beach spadá pod město se stejným názvem. Město Laguna Beach je po Anaheimu nejstarším osídlením v Orange County a pyšní se populací kolem 23 tisíc obyvatel. Nabízí se zde celkem velké možnosti vyžití kino, Umělecká galerie Laguna Beach a slušný počet kaváren a restaurací. Město opravdu žije turistickým ruchem a tak nabízí možnosti ubytování a stravování ne velice vysoké úrovni.

Krásná pláž

Zrovna, když jsme na pláži byli, byla celé pokrytá řasami a chaluhami, které sem přinesla noční bouřka. Běžně je pláž i voda krásně čistá a o řasy téměř nezavadíte. Je to jedna z mála pláží pacifiku, kde je voda krásně teplá a přímo vybízí ke koupání a serfování. Oko fotografa zaujme modromodrá voda, nádherné skalisté pobřeží a vlny rozbíjející se o mnoho ostrůvků, na nichž odpočívají ptáci. Pláž s velmi jemným pískem zase láká k procházce, proběhnutí nebo zahrání si volejbalu.

Pokud budete mít cestu kolem Los Angeles, určitě se zastavte na Laguna Beach ten pohled stojí za to!


Dobré světlo všem fotografům!Starší BLOGový článek: Kalifornie – Los Angeles