Facebook

Webové portfolio projektu Lovcituku.cz

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Lovcituku.cz


Internetové portfolio projektu Lovcituku.czPřehledný web pro každého

Projekt lovcituku.cz klade vysoké nároky především na funkční a stylový design prostředí. Pevné desktopové rozvržení je díky velkým navigačním prvkům uživatelsky příjemně ovladatelné, ať už šmejdíte ukazováčkem po telefonu nebo kurzorem myši připojené k počítači. Jeho jednoduchá obsahová architektura podporuje celkový svěží dojem a přehlednou orientaci.Konverze na prvním místě

Hlavním úkolem titulní strany postavené formou „Landing-page“ je sdělit návštěvníkovi maximum informací hned v samotném úvodu prohlídky a docílit tak co možná nejvyšší konverze, často draze získaného návštěvníka na zákazníka.


Praktické filtrování a pohodlí pro všechny

Portfolio mile překvapí praktickým filtrováním dostupných kurzů s možností rychlého zápisu, což je primárním cílem projektu. Přidaná hodnota pro registrované zákazníky čeká po přihlášení ve svém vlastním profilu, kde si mohou kontrolovat zapsané kurzy.

Po celou dobu procházení portfolia najde v jeho patičce každý návštěvník dynamickou mapu zobrazující polohu míst od všech dostupných kurzů. Jedná se o „sběrnou“ mapu, do které se plně automaticky generují data z obsahu jednotlivých kurzů. Samotné zadávání se tímto stává snadné i pro samotného editora portfolia a nenese sebou žádné další uživatelské nároky.

Lovcům tuků jsme tímto připravili pevné základy a nezbývá nám než mu popřát úspěšný start a řadu spokojených zákazníků.Další poskytované služby

  • Grafický návrh vizuálního stylu společnosti
  • Analýza a návrh webového projektu
  • Informační architektura
  • Registrace domény a vedení webhostingu
  • Řízení projektu a koordinace prací
  • SEO optimalizace pro vyhledávačeChcete podobný projekt?

Sejdeme se u dobré kávy.

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme vhodné řešení.Kam dále?