Facebook

Vanguard Skyborne – maximum mobility


Úvodní strana BLOG Maximum mobility – Vanguard Skyborne 51


27. června 2011

Vanguard Skyborne 51

K dnešnímu dni jsme udělali další krok k naší maximální mobilitě. Zakoupili jsme fotografický batoh Vanguard Skyborne, který patří do řady profesionálních fotografických batohů a umožní nám mít neustále při sobě veškeré fotografické vybavení od těla fotoaparátu, přes objektivy, externí blesk až po stativ.

Modelová řada Skyborne je nejnovějším počinem společnosti Vanguard na poli fotografických batohů a musíme hned na začátku uvést, že velmi podařeným. Moderní a pokročilý design se vzduchem plněným odpružením v klíčových oblastech se snoubí s vysokou úrovní spolehlivosti a hmotností batohu, u které se dá s klidným svědomím použít úsloví „lehký jako pírko“. Kapacita největšího batohu série Vanguard Skyborne 51 jsou 1-2 DSLR těla s nasazeným objektivem, 3-4 další objektivy, blesk, příslušenství a notebook o úhlopříčce displeje až 15”.

Ergonomický upínací systém se snadno nastavitelnými ramenními popruhy s unikátní vzduchovou technologií zajišťuje maximální pohodlí pro vaše záda. Boční a vrchní vstup umožňují přejít z cestovní do fotografické pozice s připraveným aparátem během pár vteřin, během cestování budete stále připraveni do akce a neunikne vám jediná událost, co by stála za zvěčnění. Speciální pozornost byla věnována prostoru pro notebook. K velice kvalitnímu polstrování přibyla ještě chytrá bezpečnostní sponka zabraňující nechtěnému otevření této komory a fungující jako skvělý ochranný prvek proti případným zlodějům. Nezapomnělo se ani na drobné detaily, takže krom velkého prostoru pro fotoaparáty a objektivy, je batoh vybaven mnoha malými kapsičkami pro drobné příslušenství jako náhradní baterie, paměťové karty nebo filtry. Díky řemínku Easy-to-Adjust buckled strap bude i připnutí stativu otázkou okamžiku. Batohy Skyborne mají ambice stát se vaším společníkem na cestách a bodyguardem vašeho vybavení.
Starší BLOGový článek: Kalifornie – Morro Bay & Avila Beach.