Facebook

Merkantilní a propagační tiskoviny Weleda

Úvodní strana Reference Reklama a marketing Tiskoviny


Merkantilní a propagační tiskoviny Weleda, spol. s.r.o.


Setkáváme se s nimi prakticky každý den. Kvalitní tiskoviny patří bezesporu mezi základní kameny každé úspěšné propagace. Jistě znáte ten pocit, když na Vás po otevření poštovní schránky vypadne doslova tuna reklamních letáků. Víme, že není jednoduché upoutat oči čtenáře a o to více nás těší fakt, že si společnost Weleda vybrala právě MakeArt.cz pro vyřešení tohoto zdánlivě snadného zadání.


O společnosti Weleda

Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 100 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy. S její filosofií souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 77% z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Weleda je celosvětově uznávaná pro kvalitu svých produktů a své obchodní praktiky respektující udržitelný rozvoj. Udržitelnost je v pozadí všeho, co Weleda dělá.


Poskytované služby

  • Merkantilní a propagační tiskoviny
  • Tištěná reklama ve formátech A3, A4, A5, A6 (letáky, vizitky, zákaznické karty)
  • Zpracování grafických podkladů pro polep přípravků Weleda.
  • Příprava bitmapové grafiky pro webové rozhraní Weleda.


Chcete více informací? Voláme zdarma.

Chcete vytvořit profesionální internetový obchod na míru, firemní stránky, osobní portfolio nebo navrhnout reklamní tiskoviny a máte řadu otázek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a navrhneme vhodná řešení.


Kam dále?