Facebook

Mikulov

Úvodní strana BLOG Mikulov


27. srpna 2011


Při pondělním dopoledni obdivujeme krásy Českého ráje z jeho hruboskalských vyhlídek a hned další den odpoledne již pořizujeme první snímky mikulovského zámku z místa nazývaného Svatý kopeček. Za necelých 24 hodin jsme urazili přes 330 kilometrů a stihli tak navštívit dva opravdu nádherné kouty České republiky.


Atmosféra jihomoravského Mikulova je opravdu jedinečná a doufám, že se mi alespoň kus z ní podařilo zachytit do těchto několika níže uvedených fotografií.


Jistě jste poznali, že poslední snímek poněkud vybočuje z „mikulovské“ řady. Jedná se totiž o fotografii s informací o umístění a otevření zbrusu nové vinotéky patřící k Vinařství Zámečník z Dolních Dunajovic, které je naším dlouholetým klientem. Fotografii jsem pořídil při cestě zpět během krátké návštěvy Dolních Dunajovic a zmiňuji se, jelikož jsem opravdu pyšným autorem produktové fotografie skupinky lahví vín na ní zobrazené. Pokud budete mít cestu kolem, pak si určitě zajeďte stejně jako my pro pár lahví nepopsatelně lahodného obsahu.


Přeji Vám krásné léto plné netradičních zážitkůStarší BLOGový článek: Dva dny v Českém ráji

/selmberk#content