Facebook

Naše služby

Úvodní strana Naše služby


Co Vám v MakeArtu nabídneme?


Tvorba internetových stránek

Co by měly splňovat internetové stránky? Internetové stránky by měly být zrcadlem svého majitele. Měly by důstojně prezentovat cíle, být snadno přístupné všem kategoriím uživatelů, jednoduše nalezitelnými vyhledávači (Google, Seznam, Centrum apod.), graficky moderně zpracované a jednoduše udržovatelné. Takovéto internetové stránky Vám vytvoří náš kvalifikovaným tým v MejkÁrtu.


Tvorba internetových obchodů

Co by měl splňovat úspěšný internetový obchod? Internetový obchod musí konstantně vydělávat peníze. Měl by srozumitelně nabízet jednotlivé zboží, být přehledný uživatelům všech věkových skupin, bezprostředně exportovat položky na zbožové servery (Zboží.cz, Heureka.cz apod.), mít graficky intuitivní a jednoduše udržovatelné prostředí. V MejkÁrtu jsme vytvořili celou řadu velice úspěšných internetových obchodů a jsme si jisti, že pomůžeme i Vám.


Registrace domény a vedení webhostingu

Jak má vypadat dobrý hosting? Internetový obchod, ale i „obyčejné“ portfolio musí být neustále dostupné svým návštěvníkům. Internetové obchody musí své zboží zobrazovat svižně i při vysokém počtu současně nakupujících zákazníků. E-mailová korespondence by měla být odeslána a přijata bezprostředně po jejím provedení. Hosting by měl být umístěn na zabezpečených serverech s několika denním zálohováním dat a neustálou 24 hodinovou technickou podporou v místě serverovny.


Optimalizace pro vyhledávače

Co se skrývá pod označením SEO? SEO je zkratkou tří anglických slov Search Engine Optimization, znamenajících v překladu optimalizace pro vyhledávače. Mezi internetové vyhledávače patří například nejznámější Google a v České republice především Seznam. Klíč do vyhledávacího systému a samotného jádra myšlení vyhledávačů si každý portál pečlivě střeží, nicméně dlouhodobým sběrem poznatků víme, že existují základní parametry, kterými lze docílit zlepšení pozice Vašich stránek.


Vytvoření reklamy a vedení marketingu

Jak na efektivní reklamu? Ke klasické tištěné reklamě nám především v posledních letech přibyla její elektronická podoba. Prezentovat se ve světě internetu je snazší, rychlejší a ve většině případů i méně nákladnější. Cest k úspěchu je opravdu mnoho a v MakeArtu Vám rádi pomůžeme najít tu pravou.Fotografování

Co Vám v MakeArtu vyfotografujeme? Skrze hledáčky našich fotoaparátů se rádi díváme i do reálného světa. Těší nás, že jsme ve všech ohledech samostatnými a můžeme Vám nabídnout nejen produktové fotografie pro Vaše internetové prezentace, ale i běžné rodinné fotografie. Neustále doplňujeme naše profesionální fotografické vybavení NIKON, sledujeme moderní trendy a plníme i ty nejnáročnější požadavky s důrazem zachytit Vaše jedinečné okamžiky do nezapomenutelných digitálních fotografií.