Facebook

Certifikát Ověřeno zákazníky

Internetový obchod z naší [MejkÁrtové] dílny – Zlatnictví a hodinářství Miroslava Kubů Pelhřimov získává díky spokojenosti svých zákazníků prestižní certifikát „OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY“.
Pevně věříme, že se v našich rukách zrodil další velice úspěšný projekt.

Moderní grafické prostředí e-shopu nechává vyniknout především svému obsahu, přičemž nabízí snadnou přístupnost a srozumitelnost jednotlivých funkcí. Důraz jsme kladli směrem na formálnost grafického rozhraní, s cílem vštípit návštěvníkovi kýžený pocit důvěryhodnosti obchodu. Prezentace byla zároveň navržena pro bezproblémové akceptování velkého objemu informací nejen v její obsahové části. Dominantní ovládací prvky a dodržení logické posloupnosti nákupu vdechují obchodu další rozměr, který jistě ocení návštěvníci všech věkových skupin.

Internetový obchod je postaven na propracovaném redakčním systému, který jsme doplnili několika speciálně naprogramovanými moduly vytvořenými na přání klienta. Zmíněné moduly umožňují velice rychlé vytváření nových položek zboží, včetně automatického doplňování celé řady parametrů daného produktu, jako procentuelní výpočet slevy, skladové dostupnosti, dopravy zdarma, připojování dárků a dalších.

Samozřejmostí je automatizovaný export nově zavedených položek na zbožové servery Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy. Nechybí ani SEO optimalizace pro nejpoužívanější internetové vyhledávače Seznam.cz a Google.cz, nebo modul s ověřenými výměnnými odkazy.


Napsali o nás:

Prosincové vydání Pelhřimovského deníku EXTRA – 2. strana


Odkaz na portál: www.zlatnik-hodinar.cz


Kam dále?