Facebook

Internetový obchod RotMAK.cz

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody RotMAK.cz


Internetový obchod zaměřený na prodej značkového zboží z USA a Evropy.


  • Klient: Radek Stejskal
  • Typ prezentace: Internetový obchod

O projektu:

Na jedné straně pro zákazníky České republiky výjimečný, jinde nedostupný sortiment zboží a na straně druhé po všech stránkách důsledně propracovaný internetový obchod představujeme Vám RotMAK.cz


Výsledek:

Z pohledu zákazníka se jedná o velice přístupný internetový obchod, který svým designem navozuje velice příjemnou atmosféru korespondující s jedinečností a luxusností vystaveného zboží. Moderní technologie se širokou škálou implementovaných funkcí v redakčním systému obchodu umožňují majitelům snadnou, rychlou a především přehlednou správu chodu celého obchodu. Mezi základní funkce patří indexace na zbožové servery zboží.cz, heuréka.cz a jyxo.cz, plně automatizovaný systém správy s potvrzováním stavu objednávek a registrací zákazníků, přehledné skladové a objednávkové hospodářství, propojení zboží se sociální sítí Facebook a další. Součástí celkové realizace se staly i produktové fotografie zboží.


Vyjádření klienta:

Internetová agentura MakeArt nám vytvoříla opravdu originální internetový obchod, který přinesl již v úvodních dnech spuštění své první objednávky. Především oceňujeme jejich profesionální přístup a příliv neomezených možností pro naše obchodování na internetu.

Radek Stejskal – majitel obchodu RotMAK.cz


Odkaz na portál: www.rotmak.czKam dále?