Facebook

SEO optimalizace

Úvodní strana Naše služby Optimalizace pro vyhledávače (SEO)


Optimalizace pro vyhledávače

Co se skrývá pod označením SEO? SEO je zkratkou tří anglických slov Search Engine Optimization, znamenajících v překladu optimalizace pro vyhledávače. Mezi internetové vyhledávače patří například nejznámější Google a v České republice především Seznam. Klíč do vyhledávacího systému a samotného jádra myšlení vyhledávačů si každý portál pečlivě střeží, nicméně dlouhodobým sběrem poznatků víme, že existují základní parametry, kterými lze docílit zlepšení pozice Vašich stránek.


Spolupráce s námi Vám přinese

 • Garanci zobrazení na první straně vyhledávačů na tři z pěti výrazů Vašeho oboru.
 • Získání nových klientů.
 • Růst poptávky.
 • Zvýšení návštěvnosti stránek.
 • Efektivnější zapůsobení na potenciálního klienta.
 • Zvýšení prestiže v oboru.
 • Jistotu návratnosti investice.


Pomůžeme Vám se zviditelnit

 • Hustotou a správným výběrem klíčových slov
 • Vhodnou strukturou a sémantikou
 • Technickým zpracováním
 • Přístupností
 • Zpětnými odkazy na Vaše internetové stránky


Zvýšení poptávky

Optimalizaci provádíme již od začátku samotného programování internetové prezentace a nekončíme s ní prakticky nikdy. Pomocí detailních analýz lze cíleně směrovat následnou optimalizaci na danou skupinu Vašich potenciálních zákazníků k dosažení zvýšení poptávky po Vašich službách.


Snadnější nalezení

Správnou a především důkladnou optimalizací usnadníte nalezení Vašich internetových stránek lidem, kteří hledají kýžené služby nebo produkty prostřednictvím klíčových slov či slovních spojení zadávaných do internetových vyhledávačů například googlu, seznamu, centrumu a dalších.


Analýza

V průběhu programování budoucí internetové prezentace provádíme podrobné analýzy aktuálního stavu konkurenčních stránek v dané oblasti. Správným výběrem a zabudováním celé škály parametrů můžeme velice efektivně ovlivnit konkurenci schopnost nové prezentace v dané skupině. Vaše internetové stránky se po vyhledání zobrazí na vyšším místě v seznamu vyhledávače, čímž jsou více dostupnými pro nové návštěvníky.


Monitoring

Jak jsme se již zmínili v úvodu SEO optimalizace po dokončení internetové prezentace nekončí ba naopak – graduje. Nepřetržitým monitorování nových stránek, sledujeme reakce návštěvníků – pomocí jakých klíčových slov Vás nelezli, kolik času tráví v dané části Vašich stránek, z jakých částí republiky či světa si prohlížejí stránky nejčastěji a další nepřeberné množství užitečných informací. Na základě této zpětné vazby můžeme provádět optimalizaci prakticky v reálném čase a udržovat tak prezentace neustále konkurence schopné.


Seberealizace

Po dokončení zadané internetové prezentace Vám poskytneme přístupové údaje k monitorovacímu rozhraní, v kterém se velice snadno zorientujete. Základní úpravy prezentace si tak budete moc provádět sami prostřednictvím redakčního systému stránek a zároveň se s námi podílet na spolupráci k dosažení maximálních výsledků.


Linkbuilding

Postupně v průběhu několika měsíců oslovíme stovky stránek a kde to bude možné a vhodné, tak provedeme výměnu odkazů. Stránky dále zaregistrujeme do cca. 250 katalogů firem.


PR články

Napíšeme několik verzí vhodných PR článků a postupně je budeme umísťovat na desítky serverů podle průběžných výsledků SEO.Kontaktní formulář

V případě zájmu o naše služby nás můžete kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na spolupráci!


Vaše jméno*
Email*
Telefon
1+1=?