Facebook

Produktové fotografie lahví vín

Úvodní strana BLOG Produktové fotografie lahví vín


5. listopadu 2011


SvatoMartinská vína z Vinařství Zámečník Dolní Dunajovice


Ochutnejte i Vy mladé Svatomartinské víno s osobitým a jiskrným charakterem a objevte tak kvalitu vín nového ročníku 2011 z kolekce vinařství Zámečník Dolní Dunajovice, která si můžete už teď objednávat.


Oceněná vína roku 2010

Spolu se Svatomartinskými víny jsme pro vinařství Zámečník Dolní Dunajovice vyfotografovali nově oceněná vína ročníku 2010.


Produktové fotografie

Produktové fotografie skleněných výrobků patří bezesporu mezi ty nejnáročnější kandidáty na fotografické vybavení, pečlivost a trpělivost fotografa při jejich pořizování. Pokud ke všemu přičteme, že se jedná o skleněné lahve vín opatřených etiketou se zlatými, reflexními prvky, pak je na světě výzva, které se prostě nedá odolat.

Ročník 2010 z vinařství Zámečník Dolní Dunajovice je již v pořadí třetím fotografovaným ročníkem v rámci našeho Studia MakeArt a výsledek naší práce si můžete prohlédnout na níže uvedených snímcích. Troufáme si říci, že i obsah lahví je jedním z nejlahodnějších v rámci celé Moravy, jelikož patří mezi trojici nejprodávanějších moravských vín v mnohých kamenných i internetových vinotékách. Pokud i Vy patříte mezi milovníky kvalitních českých vín, pak neváhejte a navštivte vinařství Zámečník Dolní Dunajovice www.vinozamecnik.cz

Skupina lahví vín

Jednotlivé fotografie

Vinice vinařství Zámečník
Starší BLOGový článek: Kallistos Perla z Polabí 24. týden

/selmberk#content