Facebook

Veterinární ordinace Matoušek Starý Pelhřimov

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Veterináři s.r.o.


Internetové stránky veterinární ordinace Matoušek Starý PelhřimovInfografika, základ všeho

Webovou prezentaci společnosti Veterináři s.r.o. jsme navrhli způsobem, který zohledňuje požadavky moderního návštěvníka. Grafickým řešením klademe důraz na rychlou dostupnost stěžejních informací. Použitá infografika v hlavičce prezentace zobrazuje aktuální den s příslušnými ordinačními hodinami, které si lze rozbalit pro nahlédnutí do dalších dnů. Systém spolu se zvýrazněným dnem zobrazuje i právě ordinujícího lékaře, jehož jméno s fotografií načítá do patičky webu a sekce s kontakty dostupné z hlavního menu.


Prožíváme mobilní revoluci

Přibližně každý pátý návštěvník přichází na internet z mobilního zařízení. Z tohoto důvodu podporuje použitelnost webu responzivní obsah, který se automaticky přizpůsobí velikosti okna Vašeho prohlížeče, ať už si stránky zobrazíte na chytrém telefonu, tabletu nebo monitoru počítače. Jednotlivé prvky se automaticky přesouvají pod sebe, čímž se zlepšuje ovladatelnost a čitelnost jednotlivých částí obsahu. Nesystémové písmo se zvýrazněnou sazbou pak podtrhuje atraktivitu celého webu.


S námi vždy něco navíc

Přidanou hodnotu webu veterinární ordinace vytváří sekce inzerce, díky níž mohou svoji nabídku prezentovat nejen chovatelské stanice, ale i běžní návštěvníci. Samozřejmostí je vložení popisu s fotografií, ale i odkazu na video z portálu Youtube.


Ať jim to na internetu sluší

Samotnou realizaci projektu doplnilo i fotografování, které se uskutečnilo přímo v prostorách veterinární ordinace Matoušek Starý Pelhřimov. Zákazník tím od nás získal komplexní servis od registrace domény, přes zpracování webového portfolia až po profilové fotografie.Další poskytované služby

  • Grafický návrh vizuálního stylu společnosti
  • Analýza a návrh webového projektu
  • Informační architektura
  • Registrace domény a vedení webhostingu
  • Řízení projektu a koordinace prací
  • SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Grafický návrh firemního logotypu
  • Grafický návrh vizitekChcete podobný projekt?

Sejdeme se u dobré kávy.

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme vhodné řešení.Kam dále?