Facebook

Vinařství Zámečník Dolní Dunajovice

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Vinařství Zámečník


Webové stránky Vinařství Zámečník Dolní Dunajovice


  • Klient: Vinařství Zámečník s. r. o.
  • Typ prezentace: Internetové stránky / obchod

O projektu:

Nejlepší vína na Mikulovsku z nádherného kraje plného vinic pod Pálavou. Pokud jste milovníky kvalitních vín, pak určitě navštivte webové stránky Vinařství Zámečník z Dolních Dunajovic. Jistě si vyberete z mnoha pěstovaných odrůd vín, z nichž řada získala prestižní ocenění jak z tuzemska tak i zahraničí.


Výsledek:

  • Pečlivost při realizaci webových stránek Vinařství Zámečník byla kladena nejen na redakční systém, ale především na grafickou podobu, která podá návštěvníkovi stránek ihned po otevření informaci, o jakou prezentaci jde. Webové stránky jsou doplněny o jednoduchý internetový obchod, který umožňuje snadnou objednávku Vámi vybraných vín.
  • Zároveň jsme vytvořili produktové fotografie vín ročníku 2008, 2009 a 2010.


Produktové fotografie

Produktové fotografie skleněných výrobků patří bezesporu mezi ty nejnáročnější kandidáty na fotografické vybavení, pečlivost a trpělivost fotografa při jejich pořizování. Pokud ke všemu přičteme, že se jedná o skleněné lahve vín opatřených etiketou se zlatými, reflexními prvky, pak je na světě výzva, které se prostě nedá odolat.

Ročník 2010 z vinařství Zámečník Dolní Dunajovice je již v pořadí třetím fotografovaným ročníkem v rámci našeho Studia MakeArt a výsledek naší práce si můžete prohlédnout na níže uvedených snímcích. Troufáme si říci, že i obsah lahví je jedním z nejlahodnějších v rámci celé Moravy, jelikož patří mezi trojici nejprodávanějších moravských vín v mnohých kamenných i internetových vinotékách. Pokud i Vy patříte mezi milovníky kvalitních českých vín, pak neváhejte a navštivte vinařství Zámečník Dolní Dunajovice www.vinozamecnik.cz


Skupina lahví vín


Jednotlivé fotografie


Odkaz na prezentaci: www.vinozamecnik.czKam dále?