Facebook

Velkoformátový banner Vinařství Zámečník

Úvodní strana Reference Reklama a marketing Velkoformátový banner


Velkoformátový reklamní banner s ocelovými oky pro snadné zavěšení na fasádu rodinného domu.

Pro vinařství Zámečník z Dolních Dunajovic pořizujeme již několik let produktové fotografie lahví vín. Fotografie slouží nejen jako podklad pro internetové vinotéky, ale jedna z nich, přesněji snímek skupiny lahví z ročníku 2010 byl použit pro návrh velkoformátové reklamy na štít rodinného domu. Naše fotografická technika umožňuje zachytit fotografie ve velkém rozlišení, které umožní tisk takto velkoplošných reklam v opravdu velmi vysoké kvalitě. Z přiložené fotografie je patrné, že bezproblémů přečtete popisky z etiket jednotlivých lahví vín.


Produktové fotografie

Produktové fotografie skleněných výrobků patří bezesporu mezi ty nejnáročnější kandidáty na fotografické vybavení, pečlivost a trpělivost fotografa při jejich pořizování. Pokud ke všemu přičteme, že se jedná o skleněné lahve vín opatřených etiketou se zlatými, reflexními prvky, pak je na světě výzva, které se prostě nedá odolat.

Ročník 2010 z vinařství Zámečník Dolní Dunajovice je již v pořadí třetím fotografovaným ročníkem v rámci naší internetové agentury MakeArt.cz a výsledek naší práce si můžete prohlédnout na níže uvedených snímcích. Troufáme si říci, že i obsah lahví je jedním z nejlahodnějších v rámci celé Moravy, jelikož patří mezi trojici nejprodávanějších moravských vín v mnohých kamenných i internetových vinotékách. Pokud i Vy patříte mezi milovníky kvalitních českých vín, pak neváhejte a navštivte vinařství Zámečník Dolní Dunajovice www.vinozamecnik.cz


Skupina lahví vín


Produktové fotografie


Mikulov u Dolních DunajovicOdkaz na webovou prezentaci: www.vinozamecnik.cz