Facebook

Zlatnictví a hodinářství Miroslav Kubů Pelhřimov

Úvodní strana Reference Internetové stránky a obchody Zlatnictví Pelhřimov


Internetový obchod Zlatnictví a hodinářství Miroslav Kubů Pelhřimov


O projektu:

Zlatnictví a hodinářství Miroslava Kubů působí na trhu od roku 1995 s kamenou prodejnou v historickém podloubí pelhřimovského náměstí. Zlatnictví s více jak 15 letou nabízí široký výběr zlatých a stříbrných šperků,  jako snubních prstenů s diamanty, rubíny, nebo safíry a to vždy od prvotřídních českých výrobců s certifikáty jakosti. Zároveň můžete vybírat z různých druhů hodin a hodinek světových značek Citizen, Festina, Candino, Casio a dalších. Prodej je vždy založen na osobním přístupu ke každému zákazníkovi prostřednictví zkušených zaměstnanců. Samozřejmostí je profesionální servis, včetně oprav na počkání.


Díky spokojenosti svých zákazníků prestižní certifikát “OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY“.Výsledek:

Pevně věříme, že se v našich rukách zrodil další velice úspěšný projekt, čemuž napovídá i několik uskutečněných objednávek již během testovacího provozu prezentace.

Moderní grafické prostředí e-shopu nechává vyniknout především svému obsahu, přičemž nabízí snadnou přístupnost a srozumitelnost jednotlivých funkcí. Důraz jsme kladli směrem na formálnost grafického rozhraní, s cílem vštípit návštěvníkovi kýžený pocit důvěryhodnosti obchodu. Prezentace byla zároveň navržena pro bezproblémové akceptování velkého objemu informací nejen v její obsahové části. Dominantní ovládací prvky a dodržení logické posloupnosti nákupu vdechují obchodu další rozměr, který jistě ocení návštěvníci všech věkových skupin.

Internetový obchod je postaven na propracovaném redakčním systému, který jsme doplnili několika speciálně naprogramovanými moduly vytvořenými na přání klienta. Zmíněné moduly umožňují velice rychlé vytváření nových položek zboží, včetně automatického doplňování celé řady parametrů daného produktu, jako procentuelní výpočet slevy, skladové dostupnosti, dopravy zdarma, připojování dárků a dalších.

Samozřejmostí je automatizovaný export nově zavedených položek na zbožové servery Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy. Nechybí ani SEO optimalizace pro nejpoužívanější internetové vyhledávače Seznam.cz a Google.cz, nebo modul s ověřenými výměnnými odkazy.


Napsali o nás:

Prosincové vydání Pelhřimovského deníku EXTRA – 2. strana


Odkaz na portál: www.zlatnik-hodinar.czKam dále?